Сфера діяльності Автоцентру Юнас

 

Авторозбірка

Близько 20-ти років ми займаємося розбиранням іномарок будь-яких вікових та цінових категорій. Починаючи від стареньких Golf I, до престижних автомобілів таких як Lexus, Infiniti та інші.

 

Перед надходженням на склад, всі запчастини в обов'язковому порядку проходять перевірку на наявність дефектів та працездатність. Якщо ж на деталі є будь-якого роду дефекти, це вказується як на фото так і в анотації до товару. Що безпосередньо впливає на ціну. В якості гарантії, наша фірма надає клієнту 10 днів на монтаж та перевірку придбаної деталі. У разі невідповідності якості, може бути здійснений обмін або повернення товару.

 

 

Оперативний пошук запчастин

Якщо у результаті пошуку на нашому сайті, не знайшлося товару, який Вас цікавить, це зовсім не означає, що ми не зможемо Вам допомогти. Оскільки наша компанія співпрацює з безліччю найбільших українських та зарубіжних фірм, команда досвідчених менеджерів у найкоротший термін знайде для Вас необхідну запчастину за найнижчою ціною. Це відноситься як до нових, так і до вживаних деталей.

 

Залишити запит на підбір запчастини можна у розділі «Пошук»

 

 

Виконання комплексних кузовних замовлень

У ситуаціях, коли автовласникові необхідно відновити сильно ушкоджений у ДТП транспорт, виникає необхідність комплексного підбору запчастин. Найчастіше, у список необхідного, входять як великі деталі (радіатор, двигун, елементи кузова) так і маса дрібних (елементи інтер'єру, заклепки, кнопки, частини приладової панелі). І якщо великі та дорогі запчастини Вам готовий запропонувати будь-який продавець, то з дрібними, у більшості випадків торговці возиться не хочуть. Таким чином, змушуючи Вас витрачати дорогоцінний час на пошуки необхідного у десятках магазинів. Скориставшись послугами Автоцентру «Юнас», Ви економите власний час, передоручаючи всі турботи з пошуку та комплектації повного списку необхідних запчастин, нашим співробітникам. У підсумку, Ви отримуєте повний комплект запчастин для ремонту автомобіля за найнижчими цінами, не докладаючи до цього зайвих зусиль. При необхідності, наша компанія надасть Вам пакет документів на придбані запчастини які можуть знадобиться для страхових компаній, ДАІ і судових тяжб.

 

 

Ваша вигода:

 

  •     Економія часу;
  •     Гарантія оригінальності та якості запчастин;
  •     Консультація та поради досвідченого співробітника нашої фірми;
  •     Доступна ціна;
  •     Документальний супровід;
  •     Рекомендації з приводу сервісних станцій.

 

 

Автоцентр Юнас: Ваші турботи - наша робота.

Автоцентр Юнас © 2024 | Сайт создан в adgrafics