Про нас

Автоцентр Юнас – найбільша у Хмельницькій області автомобільна розбірка.

 

За майже двадцять років успішної роботи у сфері торгівлі новими та контрактними запчастинами, наша компанія здобула величезний досвід, що дозволяє більш професійно задовольняти потреби наших клієнтів.

Авторазборка Юнас Хмельницкий

У результаті нашої діяльності було розібрано 659 автомобілів різного цінового сегменту. Починаючи від таких стареньких бюджетних авто як: Фольксваген Гольф 1, до автомобілів бізнес класу таких як Інфініті чи Ягуар. Що в свою чергу сформувало широкий асортимент б/у запчастин. Фактично у наявності присутні всі запчастини до будь яких іномарок що можна зустріти у нашому регіоні.

Авторозбірка Хмельницький

Запорукою нашої успішної діяльності на протязі усього часу є незмінне правило : «Абсолютна прозорість та чесність по відношенню до клієнтів». Всі демонтовані запчастини перед тим як потрапити на склади та у продаж, перевіряються на наявність дефектів та працездатність. У процесі продажу клієнту надається вичерпна інформація про усі можливі недоліки. Також наші співробітники завжди пропонують альтернативну нову запчастину, щоб клієнт міг обрати для себе найбільш доцільний та вигідний варіант.

Враховуючи особливості роботи із вживаними запчастинами Автоцентр Юнас надає клієнту гарантійний термін на встановлення та перевірку придбаної запчастини.

Ми цінуємо нашу репутацію надійного постачальника автозапчастин тому завжди йдемо на зустріч клієнтам у вирішенні будь-яких ситуацій.

Автоцентр Юнас © 2024 | Сайт создан в adgrafics